KONTAKTY

Na Moráni 15 · CZ-120 00 Praha 2
Phone +420 225 991 411
reservation@hotelmoran.cz

A tak se dostanete do Hotelu Moráň

Z letiště Václava Havla:

Rádi pro vás zajistíme přepravu z letiště přímo do hotelu (doba jízdy je cca 30 minut, pevná cena 1 200,- Kč). Můžete si však také vzít taxi přímo na letišti (doba jízdy 30 minut, náklady proměnlivé v závislosti na společnosti a denní době).

Pokud však chcete využít veřejnou dopravu, na letišti máte na výběr mezi dvěma autobusovými linkami:
Autobusová linka 100 vás doveze na stanici metra „Zličín“ (linka B). Odtud pokračujte metrem na stanici „Karlovo náměstí“. Když použijete výtah z nástupiště na ulici, najdete Hotel Moráň diagonálně vlevo naproti.

Autobusová linka 119 vás přiveze na stanici metra „Nádraží Veleslavín“ (linka A), odkud se rovněž dostanete na stanici „Karlovo náměstí“, ale s přestupem z linky A na linku B na stanici „Můstek“.

Obě varianty trvají přibližně 45 minut.

Z Hlavního nádraží:

Hlavní nádraží je centrální nádraží v Praze. Jen pár kroků odtud je tramvajová zastávka „Jindřišská“, odkud se můžete dostat přímo k našemu hotelu tramvajovými linkami 3 a 14 za přibližně 15 minut (stanice „Moráň“).

Metrem můžete jet přímo z Hlavního nádraží linkou C (směr „Letňany“) na stanici „Florenc“, kde přestoupíte na linku B (směr „Zličín“) na stanici „Karlovo náměstí“. Využijte zde výtah z nástupiště na ulici, a během několika kroků budete u hotelu Moráň.

Z Autobusového nádraží Florenc:

Z centrálního autobusového nádraží Florenc můžete jet metrem ze stanice „Florenc“ (linka B) na stanici „Karlovo náměstí“.

Také tramvajová linka 3 vás z nádraží „Florenc“ přiveze přibližně za 15 minut přímo k našim dveřím (stanice „Moráň“).

Příjezd vlastním automobilem:

Nejlépe se spolehněte na svoji navigaci a přijeďte přímo před Hotel Moráň (zóna pro zásobování hotelu). Rádi vám pak ukážeme jak se dostanete k naší garáži (cca 100 m). Garáž je za poplatek a stojí 500 Kč za noc, je hlídaná a otevřená 24 hodin. Možnosti parkování na veřejných prostranstvích jsou omezené, protože téměř všechno je zónou krátkodobého stání. Ve samotné Praze budete své auto potřebovat jen zřídka, protože většina památek je dostupná pěšky nebo městskou hromadnou dopravou.

Možnosti veřejné dopravy v blízkosti hotelu:

Hotel se nachází na ideálním místě v blízkosti několika významných dopravních uzlů ve veřejné dopravě v Praze: Na Karlově náměstí, Palackého náměstí a Jiráskově náměstí, jen pár metrů od hotelu máte k dispozici vedle metra (linka B) přibližně deset tramvajových linek, které vás pohodlně dopraví do všech částí rozšířeného centra Prahy.

Nedaleká zastávka Lazarská je známá mezi všemi milovníky noční zábavy, nočními ptáky a flamendři. Zde se setkávají všechny noční tramvajové linky. Bez ohledu na to, kde si v nočním životě v Praze užíváte, se k nám vždy bezpečně a snadno vrátíte.

Offers & Packages
Contact

Hotel Moráň

Na Moráni 15 · CZ-120 00 Praha 2
Phone +420 225 991 411 · Fax +420 225 991 498
reservation@hotelmoran.cz

Rezervujte zde