Partneři a spolupráce

Jsme hrdí na speciální partnerství a spolupráce, které jsme vybudovali s několika vynikajícími institucemi a organizacemi v Praze. Hotel Moráň se nechává inspirovat uměním a literaturou a je tak aktivním účastníkem kulturní scény v Praze.

Například spolupracujeme s Národní galerií, kde aktivně podporujeme umění a jsme sponzoři výstavy "Akvarel mezi Prahou a Vídní".

Rovněž se těšíme z partnerství se slavným loutkovým divadlem „Spejbl a Hurvínek“, kde úspěšně podporujeme představení "Hurvínek prodává nevěstu" ve spojení s Národním divadlem v Brně. Jsme rádi, že můžeme našim hostům představit tuto nezaměnitelnou českou tradici a jsme přesvědčeni, že i vy zažijete nezapomenutelné okamžiky plné smíchu, emocí a radosti.

Jsme také členy Asociace společenské odpovědnosti, největší iniciativy pro udržitelnost a ESG v České republice. Společně naplňujeme cíle udržitelného rozvoje (SDGs) od Organizace spojených národů.

A vážíme si i členství a podpory od Hospodářské komory České republiky.

Máme radost i ze spolupráce s Levandulovým údolím, které nabízí produkty nejen kvalitní, ale i šetrné k přírodě.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na setkání s vámi v našem hotelu, kde spojujeme pohostinnost s kulturou a odpovědným podnikáním.

Offers & Packages
Contact

Hotel Moráň

Na Moráni 15 · CZ-120 00 Praha 2
Phone +420 225 991 411 · Fax +420 225 991 498
reservation@hotelmoran.cz

Rezervujte zde