FAQ

Nabízíme parkovací stání v podzemní garáži vzdálené cca 80 metrů od hotelu. Cena je 500 Kč / 23 eur za 24 hodin. Pro podrobné informace a pokyny navštivte kdykoli naši recepci.

Ano, snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.

Hosté jsou vítáni v naší snídaňové restauraci za cenu 500 Kč / 23 eur na osobu.

Podáváme pouze snídaně, dostupné denně od 7:00 do 11:00.

Naše místnost "Salónek" má v závislosti na uspořádání sezení 8 až 15 míst, velký nástěnný monitor a základní vybavení AV techniky pro semináře. Pro více informací požádejte recepci.

Trezory nejsou v našich pokojích k dispozici. Lze však využít naše jednotlivě oddělené a zabezpečené trezory na recepci, kam je možné si věci uložit, poté obdržíte vlastní klíč.

Příjezd je možný od 15:00 a odjezd do 11:00.

Samozřejmostí je vyhrazená úschovna zavazadel, kde si můžete své věci bezplatně ponechat tak dlouho, jak bude potřeba.

Na naší recepci nabízíme směnárenské služby bez provize (euro, GBP, USD). Případně existuje několik výměnných míst v centru města. Pro více informací prosím navštivte recepci.

Nejbližší bankomat je pouhých 5 minut chůze od hotelu, v ulici „Karlovo Náměstí“ u Raiffeisenbank.

Jízdenky jsou k zakoupení na různých místech. Je možné využít automaty na jízdenky na stanicích metra, v tramvajích a autobusech, ve velkých centrech hromadné dopravy, na oficiálních stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy, v mobilních aplikacích a v novinových stáncích/tabákových prodejnách po celém městě.

Doporučená trasa je nastoupit na autbous číslo 100, přestup na metro stanici Zličín, vystoupit na Karlovo náměstí – žlutá trasa metra B. Náš hotel je hned za rohem od stanice.

Cesta z nebo na Letiště Václava Havla autem trvá přibližně 30 minut.

Hotel má centrální polohu, a je to přibližně 20 minut chůze od ikonických památek Prahy. Rádi vám poskytneme podrobnou mapu okolí a města na naší recepci spolu s dalšími informacemi o možnostech dopravy.

Na Hlavní nádraží se pohodlně dostanete tramvají nebo metrem. Metrem z "Karlovo Náměstí" na "Florenc" (trasa B) a poté přestupem na trasu C - "Florenc" na "Hlavní nádraží". Pro podrobnější informace prosím navštivte naši recepci, kde jsme Vám nápomocni.

Offers & Packages
Contact

Hotel Moráň

Na Moráni 15 · CZ-120 00 Praha 2
Phone +420 225 991 411 · Fax +420 225 991 498
reservation@hotelmoran.cz

Rezervujte zde